Biz Kimiz?

Finnovation Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti., Türkiye’nin önde gelen kurumlarına Danışmanlık, Yazılım Çözümleri ve Ürün Yönetimi konularında nitelikli, değer katan ve sürdürülebilir hizmetler sunmak amacıyla 2019 yılında kuruldu.

Amacımız;

“Yüksek kalitede, sürdürülebilir ve kurumlara özel nitelikli hizmetler sunmak”

Hizmet verdiğimiz kurumlara finansal hizmetler başta olmak üzere sektörden bağımsız dijital çözümlere kadar geniş bir alanda; analiz, sistem tasarımı ve entegrasyonu, yazılım, test, proje yönetimi ve eğitim konularında hizmet veriyoruz.

Bu tutkuyla yol arkadaşı olarak gördüğümüz kurumlara yenilikçi, yaratıcı ve sürdürülebilir çözümler sunuyor; tüm farkı insan faktörünün yarattığına ve sunduğumuz hizmetlerin mükemmelliğini çalışanlarımızın sağladığına inanıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne inovatif, esnek, uzman, tutkulu ve girişimci ruhla kültürümüzü inşa ediyor, bu kültür çevresinde birbirine zincir gibi bağlı samimi, dürüst ve iş etiğine sahip bir ekiple yarını tasarlıyoruz.

Stratejinizi Hayata Geçirin!

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Müşteri talep ve beklentilerini etkili şekilde dinler, anlar ve iyi analiz ederiz. Hizmetlerimizi ve iş yapış biçimlerimizi müşteri odağında tasarlar ve güncelleriz. Müşterilerimizin kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmak isteyecekleri pozitif ve sinerjik bir ortamın oluşmasını sağlamayı en temel değerimiz olarak benimseriz.

Hesap Verilebilirlik

Gerçek müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlar, öngörür ve bunları tam karşılayan yalın çözümler üretiriz. Bunun için, sektörel gelişim ve değişimleri yakından takip eder, organizasyonel ve kişisel olarak gelişimlere etkin şekilde adapte oluruz. Yaptığımız işlerde de gerek müşterilerimizle ilişkiler gerekse sunduğumuz hizmetler konularında uygulama sonrasında her açıdan hesap verebilir bir pozisyonda duruşumuzu sürdürürüz. Ne yaptığımızın, nasıl yaptığımızın ve en önemlisi neden yaptığımızın farkındayız.

Sosyal Sorumluluk

‘Fayda sağlama’ ve ‘birlikte değer yaratma’ felsefelerinden yola çıkarak, kendi seçimlerimizle ve tercihlerimizle sosyal projelerde, yer alırız. Sosyal projeler için zaman, enerji ve maddi kaynak harcayan gönüllü insanlar topluluğuyuz. Bu anlamda hedefimiz, dokunduğumuz insan veya diğer canlıların yaşam kalitesine katkıda bulunacak konularda bilinçlendirmek ve bu alanda toplum önderliği yapmaktır.

Dürüstlük

İş ortaklarımızla, müşterilerimizle veya şirket içi çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz ilişkilerimiz şeffaf, süreklilik ilkesine dayanan, açık, etik ve adildir.

Kalite

Çalıştığımızda en yüksek kalite standartlarını gözetir ve bu anlamda en iyi hizmeti sunarız. Bu anlamda sektörümüzde daima rekabette bir adım önde olmak için çalışırız.

Tutku

Tutku şirketimizin özünde yer alır. Yaptığımız işlere olan tutkumuzla daima yüksek motivasyonla ve keyifle çalışırız.

Yol Arkadaşlığı

Beraber çalıştığımız müşteriler, iş ortakları, kurumlar ve insanlar ile yol arkadaşıyız.

Performans

Çalışmalarımızı mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde yönetir ve zamanında tamamlar, teslim ederiz.

Cesaret

Girişimciyiz, bu ruhla ve akılla risk alır, sınırların ötesine geçer ve deney yaparız.

Sürdürebilirlik

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, bilgi, tecrübe ve donanıma sahip olup daima en iyi hizmeti sağlayabileceğimiz yönünde iddiamızla, sürekli gelişim, ilerleme ve uzun vadeli başarılı projeler için ortam yaratır ve bu bilinci daima koruruz.

Tutarlılık

Fikirlerimiz, bilgilerimiz ve sağladığımız hizmetler konusunda açıklık ve netliğe önem verdiğimiz gibi; başarı iddialarımız ile iş süreci veya sonuçlarının uygunluğu konusundaki tutarlılığımızı her daim sürdürürüz.

Fayda

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve ülkeye faydalı olacak ve değer katacak her türlü işin içinde bulunmak isteriz. Bu konuda tüm kaynaklarımızı, gücümüzü ve zamanımızı harcama kararlılığımızdan güç alıyor ve gurur duyuyoruz.